world-naked-bike-ride-portland-9bf62868c65ae1ca

Tüm Çıplaklığıyla…

Çıplakların on bini birden hem de bisiklet üzerinde önünden akıp geçerken önce bir şaşa kalıyorsun ama o kadar çabuk alışıyorsun ki, öyle sıcak bir yaz gecesi kendi üzerinde bir kumaş parçası bulunması saçma gelmeye başlıyor.

Dört Anlaşma

"Don Miguel Ruiz'in kitabı aydınlanmanın ve özgürlüğün bir yol haritasıdır." Deepek Chopra Başarının Yedi Ruhsal Yasası kitabının yazarı
SONY DSC

Düşündüğün Gibi Yaşıyor musun?

En iyimser haliyle kişisel gelişim sadece kişinin yeterliliğini arttırmaya odaklanmışken, bireysel gelişim eğitimleri kişinin birey olma sürecine, değerlilik ve yeterliliğinin yükselmesine odaklanmıştır.

Selda Soytürk Akyılmaz: Bilinçaltımızdaki Kodlamanın İş ve Özel Hayatımıza Etkisi 1

The Journey (bilinçaltına yolculuk) uzmanı Selda Soytürk Akyılmaz, katıldığı Salı Toplantısı etkinliğinde bilinçaltımızdaki kodlamanın iş ve özel hayatımızda nasıl etkileri olduğunu anlatıyor.
1196615_79113875

insandan İNSANA

Sadece tür olarak "insan" olmakla, "İNSAN" olmak arasındaki fark Hitler ile Gandhi arasındaki fark gibidir. İnsanlık yelpazesi geniştir. Ruhsal olgunluk seviyesine göre bu iki uç örnek arasında değişik kademelerde kendisini ifade eder.

Dolaşım Sistemi

Fizyoterapist, osteopat Suat Dülger, uzmanlık alanları hakkında bilgiler veriyor.
1101201_34553940

Kadim Birliktelik: Pozitif-Negatif

Evrende negatif olmadan pozitifin ne demek olduğunu anlamamız mümkün değil, belki de insanın kendi potansiyellerini fark etmesinin en güzel yöntemi bu; korkuların içinden geçebilmek, yin yang, gece-gündüz, aydınlık-karanlık gibi.

Anne Olmak

Nil Gün ve Saim Koç Sorun Ne programında sorularınızı cevaplıyor.
Precision screwdrivers

Hafta Sonu Tamiratları

"Oğlum bak, biz bugün varız, yarın yoğuz. Bildiklerimizi sağlıklıyken size öğretmek boynumuzun borcu. Şimdi, kopan şu kabloyu lehim yapacağız. Ben havyayı ısıttım. Sen şu lehim telini tut. Tam şu noktaya... Hah, tut tut tut." Tam o sırada annemin sesi: "Aman oğlum dikkat et yakarsın elini. Bir yerini acıtma sakın."

Kuantum Bakış

Kerem Şenoğlu, merak uyandıran, birbirinden ilginç konuları işliyor.
dreamstimefree_125505

Aramak

Aslında bir farkına varabilsek ne kadar da kıymetli olduğunu, olur olmaz şeylerle doldurmaya çalıştığımız o boşluğun. Boşluk olmadan dolabilir miyiz asıl olanla? Boşluğunda süzülmeden tanıyabilir mi insan kendini, dalabilir mi derinlerine, bulabilir mi hazinelerini?

Seryal Dinçer: Merkür Dünyayı Algılayışımızı Nasıl Etkiliyor? 1

Yeniden Sevmek kitabının yazarı Seryal Dinçer, katıldığı Salı Toplantısı etkinliğinde, Merkür'ün astrolojik doğum haritamızdaki konumunun dünyayı algılayışımızı ve çevreyle iletişim kurmamızı hangi yönde etkilediğini anlatıyor.
dreamstimefree_259944

Yeniden Doğuş

Kozadan çıkma vakti geldi, biliyorum. Buruk bir sevinç var içimde. Hem hayata kocaman bir merhaba demek için sabırsızlanıyorum, hem de gerçek Öz’ümün yoldaşlığında hayatın tüm sorumluluğunu üstlenmenin verdiği heyecanı taşıyorum.

Mucize Egzersizlere Giriş

Nil Gün'den, sağlıklı kalmanızı ve hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlayacak PİKİ egzersizleri.
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

İçimizdeki Yengeç – Camdan Kalp

Yengeç burcu enerjisi terk edilme korkusunu çok yoğun taşır çünkü en büyük ihtiyacı ait olmaktır. Yanımızda kendisi olmasına izin verdiğimiz hiç kimse bizi asla terk etmez, duvar örmez. Duvarlar savunmak için inşa edilir, sevgi ise savunmasızlığı göze almaktır.

Atıklar Çöp Değil Kaynaktır

Seda Akgül, ÇEVKO genel sekreteri Mete İmer'i konuk ediyor.