Yaşam Koçluğu Paketi

 

yasam-koclugu-

PAKETTE YER ALAN EĞİTİMLER:

1. Koçluk Formasyonu (4 Gün)

2. NLP (4 Gün)

3. Etkisel İletişim (4 Gün)

4. Doyumlu İlişkiler (4 Gün)

5. Özsaygı (4 Gün)

6. Amaç Belirlemek ve İnisiyatif Alabilmek  (4 Gün)

7. Kendinizle Yüzleşin (6 Gün)

8. Gölgelerden Aydınlığa (4 Gün)

9. PiKi Zihinsel Denge (Bütünsel Kinesiyoloji ) (4 Gün)

10. PiKi Duygusal Denge (Bütünsel Kinesiyoloji) (4 Gün)

SÜRE: 42 gün

SAAT: 10.00-17.00

Genel anlamda koçluğu meslek edinmek isteyen bir kişinin, diplomalardan ve sertifikalardan daha öncelikli bazı niteliklere sahip olması ve sahip olduğu bir kısım niteliği de geliştirmesi elzemdir.

Bu anlamda koçun yaşama bakışı bütünsel olmak durumundadır.

Koç, yaşamın her alanına, bütününe ve bilgilerine meraklıdır. Daima öğrenmek ister ve daima öğrencidir. Öğrendiğini bireyin ve bütünün yararına uygular. Etik kurallar varoluş özünü oluşturur. Bireye saygılıdır, bütüne saygılıdır. Nevrotik egosunun bilincindedir, onu tanır ve etkin yönetir. Gizli alanı ile kör alanı üzerinde çalışmayı sever. Kendisi ile yüzleşme yolculuğundan keyif alır. Gölgelerini tanır, potansiyelini her gün daha çok ortaya çıkarır. Bedeninin, duygularının, zihninin ve ruhunun bilgeliğine sahip çıkar, bu bilgelik ile bütünleşir. Yaşam ile bütünleşir. Kendisi ile bütünleşir. Eyleme inanır, eyleme geçer.

Hayallerine sınır tanımaz. Hedeflerini anlamlı, ulaşılabilir, geliştirici ve gerçekçi tanımlar.

Bir koç, kendini ne kadar iyi tanıyorsa; ne olduğunun farkındalığına ne kadar sahipse; bedenen, zihnen, ruhen ne kadar donanımlı ise; duyguları ile ne kadar barışıksa o kadar iyi koçluk yapar.


NOTLAR

  • Paket içinde yer alan eğitimlerden herhangi birine Kuraldışı’nda daha önce katılmış olanların aynı eğitimi tekrar almaları gerekmez. Önceki katılımınız Yaşam Koçluğu sistemi içinde değerlendirilecektir.
  • Koçluk Sertifikası alan katılımcıların isimleri, Kuraldışı sitesinde duyurulur.
  • Eğitimleri dilediğiniz sıralamayla alabilirsiniz.
  • Yaşam Koçluğu sisteminde yer alan Koçluk Formasyonu eğitimi, paket program dışında tekil olarak da alınabilir. Ancak sertifika hakkı yalnızca paket program için geçerlidir.
  • Koçluk Formasyonu eğitimini bitiren katılımcılar, ihtiyaç duymaları halinde, eğitimin bitimini takip eden altı ay boyunca Berna Esin’den indirimli koçluk hizmeti alabilirler.
  • Yaşam Koçluğu sisteminde yer alan eğitimlere TAM SÜRE ile katılım gerekmektedir. Tam süre ile katılım olamaması durumunda eğitimin tekrar edilmesi gerekmektedir.

U Y A R I
Kuraldışı Eğitim Danışmanlık tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

 

EĞİTMENLER: Nil Gün, Saim Koç, Berna Esin, Dr. Ömer Önder

 

PAKET FİYATI: 16800 + KDV

İNDİRİMLİ FİYATI: 12600 + KDV

Eğitim günleri için lütfen takvimi inceleyiniz.

Eğitimlerimizi paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden % 25 indirim, ayrıca Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, diğer anlaşmalı banka kartlarına 9 ay taksit imkânından yararlanırsınız.

Peşin ödemelerde % 5 indirimden faydalanırsınız.

Banka Bilgileri;
Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329

Eğitimlerimize katılmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Tel: 0216 449 98 05