Kerem Şenoğlu

    

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi ve otomotiv alanında mastır yaptı. Maliyet kontrol ve bilgi işlem şefliğinin ardından BMW’de uluslararası teknik eğitmenlik; Mercedes-Benz’de satış ve yönetim eğitimleri şefi olarak görev aldı. Volvo’da satış sonrası hizmetler müdürlüğünün ardından Citroen’de eğitim müdürlüğü yaptı.

On yedi yıllık iş hayatı süresince çok sayıda firmaya satış teknikleri, satış sonrası organizasyon, stratejik pazarlama, etkili liderlik ve yönetim, koçluk, problem çözme ve karar alma, sosyal profil, eğitmenin eğitilmesi gibi birçok kurumsal ve bireysel eğitimler verdi.

Yurt içinde aldığı eğitimler:

Müzakere Teknikleri-Profesyonel Servis Becerileri-Profesyonel Satış Becerileri-İleri Satış Teknikleri-Proje Yönetimi-Kaizen-ISO 9000-6SIGMA-Problem Çözme ve Karar Alma-Performans Yönetimi-Mülakat Teknikleri-Finans Yönetimi-Maliyet Muhasebesi-İleri Yönetim Teknikleri-Koçluk-İletişim Teknikleri-NLP Uygulamaları-Aktif Satış ve CRM-Stratejik Pazarlama-MS Office Uygulamaları-C++, Cobol, AS400 Uygulamaları-Sunum Teknikleri

Kuraldışı’nda Yaşam Okulu ve PiKi eğitimlerini aldı.

Yurt dışında aldığı eğitimler:

İngiltere’de, Liderlik ve Yöneticilik Akademisi-Sosyal Profil-Marka Yönetimi-Stratejik Liderlik-Yönetimsel NLP Teknikleri-Stratejik Pazarlama.

Almanya’da, BMW Teknik Eğitimleri-Diksiyon-Eğiticinin Eğitimi-Servis Müdürü Yetiştirme-Satış Müdürü Yetiştirme-Süreç Yönetimi-Finans Yönetimi-Sunum Teknikleri

Kişisel ilgi alanları makro felsefe, sosyoloji, kuantum fiziği, çekim yasası ve Uzakdoğu sporları gibi konulardır. İngilizce ve Almanca biliyor.

Halen Kuraldışı’nda eğitmenlik yapmaktadır.