%50
Olgun İlişkiler

Olgun İlişkiler

21.00 TL 10.50 TL

Stokta yok

Yazar: David Richo
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: Rüya Koray
Sayfa: 320
ISBN: 978-975-275-94-4

Kategoriler:

“Çoğu insan sevginin bir duygu olduğunu sanır” diyor David Richo, ” ysa sevgi duygudan ziyade bir mevcudiyet biçimidir.” Yazar bu kitapta sevgi ve ilişkilere taze bir bakış sunuyor, ideal eşi bulmak değil, daha sevgi dolu ve gerçekçi bir insan olmak üzerinde duruyor. Bir Budist kavramı olan farkındalık zemininde

Olgun İlişkiler, farkındalıkla sevmenin beş ayırt edici özelliğini ve bunların ömür boyu kurduğumuz ilişkilerde nasıl bir kilit rol oynadıklarını araştırıyor.

Esin verici, yüreklendirici bir ifadeyle bu kitap bize birkaç noktadaki kararlılığımızla nasıl olgun ve kalıcı ilişkilere ulaşabileceğimizi gösteriyor. Olgun sevgi, eşlerin birbirine dikkat, kabul, takdir, şefkat sunması ve kendileri olmakta özgürlük tanıması üzerinde yükseliyor. Bunlar sevinç dolu, varsıl ilişkilerin kapıları ama çoğunlukla bu sözcüklerin anlamını kavrayamıyor, ilişkilerimizde nasıl hayat bulacaklarını bilemiyoruz.

Çiftler ve yalnız yaşayanlar için pratik alıştırmalarla dolu olan bu kitap çocukluktan yetişkinliğe, flörtten ayrılışlara dek bir ömür boyu süren sevgi yolculuğuna cesaretlendirici içgörüler sunuyor.

Ek Bilgi

Ağırlık publish kg

Yorumlar

 1. :

  Tam ihtiyacınız olduğunda karşınıza çıkan kitaplar vardır.Benim için Olgun ilişkiler öyle bir kitap..Farkındalıklarımı artıran işte bundan dolayı ben boyle davranıyormusum dedirten bir kitap..İlişkilerinizde tıkanıklarınız varsa gercek,olgun bir ilişki adım atmak istiyorsanız muhakkak bu kitabı okuyun derim..

  İLGİ,SEFKAT,TAKDİR,KENDİN OLMA,KABUL goruyorsanız bir ilişkide olgun bir ilişki yasıyorsunuzu öğretti bu kitap bana.

  Psikoleji ile spirutelliği cok guzel harmanlamıs.

  Bu kitabı yayınladığınız için tesekkurler..

 2. :

  Kİtabı okurken ve bitirdikten sonra, gerçekten ihtiyacım olanı ve bu ihtiyaçtan dolayı ilişkilerimi nasıl da bağımlılık noktasına getirdiğimi farkettim. İnsan kendini farkettikçe büyüyor, zorlanıyor… “Olgun İlişkiler ” gibi destekleyiciler, eşzamanlılık ilkesiye doğru yolda ilerlediğimi, ( yargılanmadan ve suçlanmadan kendimi her defasında keşfetmemi sağlayan ) dost sıcaklığında yayınlar oldukça daha huzurlu hissediyorum. Kuraldışı yayınlarına teşekkür ederim. İyi çalışmalar. İlkay

Yorum Yap