%50
Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu

22.00 TL 11.00 TL

Yazar: Karla McLaren
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: İpek van den Born
Sayfa: 288
ISBN: 9752750087

Kategoriler:

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu insan bedenindeki esrarengiz enerji sisteminin nasıl tedavi edilip korunacağını anlatan son derece ilginç bir kitap.
Karla McLaren, çakralarınızı, geçmiş acıların oluşturduğu hasarlardan arındırmayı ve auranızı saldırgan, işgalci anerjilerden korumayı öğretiyor. Topraklama adı verdiği bir teknikle, beden, zihin ve yeryüzü arasında içsel bağlantının nasıl sağlanacağını; auranın doğal sınırlarının nasıl tanımlanacağını ve auranını nasıl yorumlanacağını açıklıyor. Aura adı verilen enerji alanını görsel teknikler aracılığıyla tedavi etmenin yollarını gösteren yazar, duyguları yönlendirmeyi öğrenerek verimli ilişkiler kurmanın ve hiçbir işe yaramayan; kişiyi sadece duraksatan davranış kalıplarından kurtulmanın mümkün olduğunu ortaya koyuyor.
Son derece basit meditasyon tekniklerini uygulayarak hayatı anlamlı kılmanın yollarını gösteren Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu, kendinizle bağlantı kurmanız; bireysel kaderinizin zengin ve anlamlı yolunu bulmanız için eşsiz bir fırsat.

Ek Bilgi

Ağırlık publish kg

Yorumlar

 1. :

  bu kitaptaki uygulamaları başardığımda etkisini çok kısa sürede gördüm.. aslında kitabı okurken kafanın içindeki oda, hediyeleri patlatmak, istemediğim özellikleri 1.çakramla evrene gönderip enerjimi temizlemek… başlarda çok da inanmıyordum ama denemekten ne çıkar dedim ve 1 gün sonra düşüncelerimde patlattığım annemin imgesiyle inanılmaz bi şekilde ertesi gün annem bana karşı çok farklıydı 🙂 sizi içsel yolculuğa çıkaran bir kitap..

 2. :

  Çakraların nasıl çalıştıkları ve varlığımızı nasıl destekledikleri konusundaki derin bilgileri meditasyon eşliğinde keyifle aktaran bir cd. Bir yandan vücudumuz gevşerken bir yandan da sağlığımız güçlendiriyoruz. Çok teşekkürler Nil, Saim ve Kuraldışı ekibi.

 3. :

  Çakra ve aura ile ilgili birçok kitap piayasada mevcut ve bir çoğunuda okumuş bulunmaktayım..Bu kitabıda merak ettim ve okudum..Anlatım açısından yalın bir dil kullanılmış,teknik terimlerden uzak durulmuş.Bu açıdan çok güzel..Fakat bazı açıklamalar biraz daha detaylı olabilirdi..Özellikle kitapta belirtilen 'zihinsel oda' da yapılacak uygulamalar ile ilgili..Bu aşamada imgeleme devreye giriyor..Önerim zorlanıyosanız Nil Gün’ün 'yaratıcı imgeleme tekniği ile gevşeme^'Cdsi dinlemeniz..En azında CD ile birlikte benzer bir atmosferi yaşamış oluyorsunuz..Sonrasında kitaptaki uygulamaları daha rahat gerçekleştirebilirsiniz..
  Güzel bir kitap..Bu alanla ilgilenenler varsa tavsiye edeceğim kitaplardan biridir..

 4. :

  Piyasada çakra ve aura ile ilgili benzer kitaplar bulunmakta..Bir kısmınıda okudum..Bu kitabıda temin etmiş durumdayım.Anlatım açısından çok yalın bir dil kullanılmış,teknik terimlerden uzak kalınmış ayrıca insanı okurken hiç sıkmıyor..Kitapta verilen uygulamalı örneklerde çok pratik,spesifik uygulamaları içermiyor..Çakra ve aura konusunda ilgili olanlar için gerçekten güzel bir kitap..tavsiye ederim..

 5. :

  Çakra meditasyonunu yaklaşık bir aydır hergün yapıyorum;yapmayada devam edeceğim ve Nilgün’ün cd de belirttiği gibi hayatıma etkisi kaçınılmaz bir gerçek..Özellikle iyileşme sürecinde başladığım bu meditasyonda üçüncü günde var olan rahatsızlığım ortadan kayboldu.Gerçektende kişilerinin çakralarının tıkanık olması,yaşam enerjisinin kolaylıkla akmaması insan bedeninde olumsuz etkiler yaratıyor..Bu yüzden herkese tavsiye ediyorum..

 6. :

  BENDE BU KASETLE BAYAĞI MEŞGULUM.SUBLİMINAL MESAJLARINI DİNLİYORUM.DİĞER UYGULAMALI MEDİTASYONU İLK BİR AY YAPTIM Ş,İMDİ YAPAMIYORUM. İMGELEMEDE GÜÇLÜK YAŞIYORUM. SADECE SUBLİMINAL MESAJLARI DİNLESEM AYNI ETKİYİ YAPARMI?BEN HENÜZ SONUÇ ALAMADIM. AMA HALA ALACAĞIMA İNANIYORUM..

 7. :

  Türkiye’de böyle CDlerin var olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Kalite olarak da içerik olarak da çok doyurucu. Dinleyerek öğrenmeyi seven bir insanım. Bu nedenle tüm CD’lerden edindim. Hepsi bir yaşam okulu niteliğinde. Sigara içmediğim, hamile olmadığım , kilolu olmadığım ve sınav stresi yaşamadığım için bu CD’leri dostlarıma hediye ettim. ama geri kalan 30 CDyi dönüşümlü olarak dinliyorum. aynı CD ye sıra ayda bir gün geliyor. bazen günde iki tanesini dinliyorum. CD dinleme zamanlarım benim kendime ayırdığım zamanlar. ayrıca arabamda da bir haftalık CD tutuyorum. Trafik zamanlarında bunalmak bir yana keyif alıyorum artık.
  Dostlarıma verdiğim hediyeler de artık CDler oluyor. Onlara değerli bir hediye verdiğimi düşünüyorum.

 8. :

  Merhaba
  Reiki Masterım ve kendime reiki verirken bu cd yi dinlemenin bana daha iyi geldiğini biliyorum. Tüm öğrencilerime tavsiye ediyor ve almalarını sağlıyorum.
  Teşekkürler.
  Sevgi ve ışıkla
  ilknur Melike

 9. :

  Sevgili Nil Hanım,

  Çakra CD/kasetiniz bir harika. Ilk dinledigim gecenin sabahında ben mutluyum diye uyanmıştım ve bunun nedenini de anlamamıştım. Dinledikçe daha da rahatladığımın farkına vardım.
  Ayrıca, ben migreni olan ve ilac kullanmasını pek sevmeyen biriyim. Tabiki migren şiddetli bir baş ağrısı olduğu için bazen tek ilaç tedavi için yeterli olmuyor. Çakra’yı dinlediğimde ağrılarım azalıyor ve uyuyorum.

  Çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yap