KiloAlmadanSigarayiBirakmak

Kilo Almadan Sigarayı Bırakmak

Ücretsiz!

Stokta yok

Yazar: Nil Gün
Yayınevi: Kuraldışı
Sayfa: 104
ISBN: 975-7146-59-5

Kategoriler:

Sigarayı bırakmak istiyor fakat bir türlü bırakamıyor musnuz?

Sigarayı bırakıyor ama bir süre sonra yeniden içmeye başlıyor musunuz?

Sigarayı gerçekten bırakmak istiyor ama kilo almaktan mı korkuyorsunuz?

Bugüne kadar sigarayı kötü bir alışkanlık olarak görüyordunuz… Ve bu “alışkanlığınızın” üstesinden gelemeyince de kendinizi zayıf iradeli olmakla suçluyordunuz değil mi?

Oysa sigara “tiryakiliği” kötü bir alışkanlık değil, bir madde bağımlılığıdır. Tıpkı eroin, kokain, alkol gibi.

Kilo Almadan Sigarayı Bırakmak kitabında sigara bağımlılığınızın doğasını anlamakla kalmayacak, sigarayı bırakırken karşınıza çıkacak tuzaklara karşı sizi başarılı kılacak zihinsel savunma yollarını da öğreneceksiniz; hem de kilo almaksızın.

Ek Bilgi

Ağırlık publish kg

Yorumlar

 1. :

  Merhaba, Sigarayı bırakmanın bazı kişiler için gerçekten çok güç olduğunu düşünmeye başlamıştım. Bırakan bırakıyordu, ama diğerleri için bu şansı yakalamak milli piyango çıkmasından daha zordu sanki. 2010 yılbaşında 6 aylık yeğenimin bronşit atağından sonra erkek kardeşim birden pat diye bıraktı. Ben doktor hala olarak bırakamadım. Eczacı arkadaşımdan çeşitli yardımcı ilaçlar aldım. Tam bırakmışken tekrar başladım. doktor arkadaşlarımdan yardım istemeye gidemedim. Çünkü ya olmazsa diye… Kitaplar okudum bu konuda. Sanki biraz tünelin sonunu görür gibi oldum. Ve sizin CD ve kitaplarınızı istedim geçen aralık ayında. Hiç bir iddia taşımadan dinleyin diyordunuz. Ne kaybederim diye düşündüm. Ve zamansız tempomda kimi uyanık kimi uykuda dinledim CD'nizi. Ve çok sevdim "SAĞLIK İÇİN SİGARA İÇMEYİN" sloganınızı. Ve de "ÖZGÜRÜK İÇERİ SİGARA ARZUSU DIŞARI " sloganını. Tarih koydum. Ve inanılmaz birşey oldu. İki defa tarih koydum. İlkine güvenemeden. ama zihnim ikincisini söylemek istediğimde de daha sonra dilim ilkini söylüyordu. Çok keyfile bıraktım sigarayı. Hiç zorlanmadan. Kutluyorum sizi sevgili Nil gün. Ayrıca sizi kendime çok iyi bir sohbet arkadaşım olarak ilan etmek istiyorum izin verirseniz. Çünkü diğer CD'lerinizi de keyifle dinliyorum. Yeni şeyler öğreniyor, yeni bakış açıları kazanıyorum. Saygılarımla, Sevgilerimle. SADİYE DEMİROĞLU

 2. :

  Daha önce neden size bakıp da göremediğimi çook merak ediyorum…Çevremdeki herşey sizi işaret etmiş ama benim Nil Gün adından haberim olmamış…Çekim yasasını öğrenip sizin cd lerinizden bilgi ve ilham almaya başladıktan sonra hayatım iyileşmeye başladı. 25 yıllık sıkı tiryakiydim. Bunun 10 yılından fazlasını birsigara şirketinde çalışarak geçirdim, eşimi de oradan buldum. Arada sadece 3 yıl kullanmadım, çünkü hamile kalmaya karar vermiştim. 2 ay önce bir öğle vakti, yemek yerken okumak için sizin kitaplarınızı araken cd gözüme çarptı. arabamda tıkınırken dinleyiverdim (AVM de sigara içilmediği için arabada atıştırmayı tercih etmiştim) Tarihi belirledim o gün, ama kimseye söylemedim. Kendim de inanmadığımı sanmıştım ama, günü geldiğinde, geçmişte hiç sigara kullanmamış biri gibi hissettim. Pakedimde kalan on 3 dalı bile içmek içimden gelmedi. Hala öyle hissediyorum!Özgür, temiz ve doğalım! Size çok teşekkür ediyorum!!!

 3. :

  sevgili nil,40 yıllık yasantımda benim icin 3 kadın cok onemlıydı (babanem-annem-eskı patronum) ama sende benım hayatımdakı 4.önemli kadın oldun .senin 3 kitabın harıcınde tüm kitaplarını okudum .ve kabızlıgımı ,nasırımı yok ettım sayende daha sayamadıgım aklıma gelmeyen okadar degısıklıkler olduki hayatımda hepsi icin sana sonsuz tesekur ederım.ve 4 cd nıde dınledım ve sıgarayı bıraktım .tum arkadaslarıma tavsıye edip aldılar butun kıtaplarını ve bır arkadasımdaha sıgarayı bıraktı .evrenin sonsuzlugunda huzur ve mutlulukla dol .bana sagladıkların icin sonsuz tesekurler

 4. :

  Eveeeeet.ben bu meredi bırakalı tam 8 ay 11gün olmuş. ben bıraktığım günden itibaren aralıksız 21 gün dinledim bu cdyi ve harika hissettim.

  eminim sigarayı bırakmamda bana çok yardımcı oldu benimle beraber bırakanların başlamış olduğunu düşünürsek, gerçekten çok .sigara içerken nefes aldığımı ve yaşadığımı zannederdim.şimdi tüm hücrelerim nefes alıyor. bu harika deneyimi herkesin yaşamasını diliyorum ve Nil'e Şükranlarımı iletiyorum.

 5. :

  yaşasın bende sigaradan özgür olanlardanım. bırakalı 2 ay oluyor ve hiç içmedim inanılmaz hemde sanki bu benim dogal halimmiş gibi hayatıma hiç sigara girmemiş gibi sadece bu tercih meselesi sigara içmemeyi tercih edin lütven kendinize iyilik yapın nil çok teşekkür ederim seni seviyorummmmm hayatıma iyiki girdin sevgiyle kal…

 6. :

  Merhaba, Bu kasseti tanıdığım ve tanımadığım herkese öneriyorum. Hatta onlar adına defalarca satın bile aldım. Kasseti 25 Şubatta dinlemeye başladım ve 1 Mart 2007 de sıgarayı bıraktım. Çok rahat bir şekilde bıraktım. Hiç agresiflik veya boşluk hissetmedim. Çok sağlıklı, mutlu, kendinden emin ve neşe ile bıraktım. Hala çok mutluyum. Hiç bir an bile sıgarayı aramıyorum artık. Hipnomeditasyon muhteşem bir alet. Herkese mutlaka öneriyorum. Ayrıca Nil Hanıma bu muhteşem ve eşsiz yardımları için çok teşekkür ediyorum.

 7. :

  bu gün 21.gün ve çok mutluyum yirmi senelik sigara hayatıma elveda bu kadar kolay olacağanı biliyordum zayıflama cd sinden sonra şimdi hangi cd siparişlerini versem diye düşünüyorum.bu cd leri herkese tavsiye ediyorum ama kimse inanmıyor. kuraldışı yayınlarının KURALDIŞI REKLAMA İHTİYACI VAR. çünkü bütün insanların bu cd lere ihtiyacı var. bir çekim yasası kitabından nerelere geldim çok teşekkür ediyorum nil gün başarılar.

 8. :

  tarih 18 03 2007 sağlıklı zayıflama cd sinden sonra o kadar eminimki sigara yı bırakmaya şu anda sipariş verriyorum. 20senedir sigara içiyorum eşim ve ben sigara içmeme konusun da anlaştık tabiki çocuklarıda düşünerek şimdiden kendimi şanslı hissediyorum cd elime geçtikten ve başladıktan 1 hafta sonra yazacağım. şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM. NİL GÜN.

 9. :

  1998 YILINDA ASKERDE İKEN RADİKAL GAZETESİNDE GÜNLÜK OLARAK YAYINLANAN YAZININ CD SİDİR BU. BU YAZI SAYESİNDE 10 YILLIK SİGARA BAĞIMLILIĞIMA SON VERDİM. O GÜNDEN BU GÜNE SİGARADAN BİR NEFES BİLE ALMADIM.(-ki boşandım ve çocuğumda ayrı kaldığım bir dönemdir…)…
  ANLADIĞIM ŞU Kİ: SİGARAYI BIRAKMAK ÖNEMLİ ONDANDA ÖNEMLİSİ BIRAKTIKTAN SONRA NELER BEKLİYOR BENİ VE NASIL BAŞEDEBİLİRİM…BUNLARI ÖĞRETEN BİR CD BU…
  SİGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA ÇOKTA ELLERİMDE OLMAYAN HAYATIMIN YENİDEN KONTROLUME GEÇMESİNİ SAĞLADIM VE RADİKAL DEĞİŞİKLİKLER YAPTIM..MEMNUNUM UMARIM HERKESE FAYDASI OLUR.

 10. :

  Merhaba,
  Sigaradan kurtulmamda en önemli şey bu kitabın beni bilinçlendirmesi oldu. Günde 2,5 paket sigara içerken CD ile birlikte okuduğum bu kitap beni başarıya götürdü. Bırakma sürecinde neler yaşayacağımı adım adım anlatan bu kitap sayesinde karşılaşacaklarıma hazırdım. Yaklaşık 2 aydır sigara içmiyorum ve çok mutluyum, teşekkür ederim bana başarı hissini yaşattığınız için.

Yorum Yap