Panik-Atak

Panik Atak

Ücretsiz!

Stokta yok

Yazar: Shirley Babior - Carol Goldman
Yayınevi: Kuraldışı
Çevirmen: İpek van den Born
Sayfa: 98
ISBN: 975-7146-84-6

Kategoriler:

Kalbiniz yerinden fırlayacakmış gibi atıyor, yeterince nefes alamadığınızı hissediyorsunuz, elleriniz uyuşuyor, göğsünüz daralıyor, başınız dönüyor. Herkesin günlük yaşamında yaptığı bazı şeyleri yapamıyorsunuz; süpermarkete ya da sinemaya gitmek, uçağa ya da asansöre binmek gibi. Korkuyorsunuz.

Korkularınızın mantıksal bir nedeni olmadığını biliyorsunuz ama yine de korkunuzla baş edemiyorsunuz. Aklınızı yitireceğinizi, tümüyle kontrolünüzü kaybedeceğinizi, düşüp bayılacağınızı… hatta öleceğinizi düşünüyorsunuz.Bedeninizden kaçmak istiyorsunuz… ama kaçamıyorsunuz… yalnız değilsiniz!

Bu etkin kaynak kitapta kullanılan stratejilerle panik atağı yenen insanların hikayelerini de paylaşacaksınız. Onlar da bir zamanlar sizin çektiğiniz acıları çekiyordu. Bugün ise yeniden yaşama katıldılar. Siz de yaşamı yeniden kucaklayabilirsiniz. Korkusuzca!

Ek Bilgi

Ağırlık publish kg

Yorumlar

  1. :

    Panik atak yaşayan biri olarak bu kitabı biraz geç edindim.Çok güzel ,faydalı bir kitap .Herkesin birgün başına gelebileceğini düşünerek bu kitabı okumasını tavsiye ederim.Okurken sıkılmıyorsunuz.Sizinle aynı duyguları yaşayan insanların hayat hikayeleri var.Anlaşılır ve akıcı bir dille kısaca her şey anlatılmış.

  2. :

    Kitaplarınızın içeriğini çok beğendim fakat ödeyeceğim kargo fiyatı bana kitapçıdan almamdan daha pahallıya geliyor.Bu durumda almaya teşebbüs edemiyorum ve burda kitapçıdan almayı yeğliyorum.Teşekkür ederim.

Yorum Yap