PiKi Duygusal Denge (Bütünsel Kinesiyoloji)

Katılım için önkoşul: Bu workshop’a katılmak için, Zihinsel Denge (PİKİ Seviye 1) workshop’unu almış olmanız gerekir.
Not: Bu workshop senede bir kez verilmektedir.

PİKİ Seviye 2

Duygusal Denge workshop’unda, Beden/Zihin/ Duygu/Ruh bütünlüğünün ağırlıklı olarak duygusal boyutu üzerinde çalışma yapılır. Bu workshop’da bilinçaltınızın derin katmanlarında yer alan çekirdek inançlarınızı keşfedecek, sizi sabote eden inançların duygusal kayıtlarını silmeyi ve değiştirmeyi öğreneceksiniz.

Endişeli ve sıkıntılı olduğunuzda boynunuzun tutulma sebebinin ne olduğunu sanıyorsunuz? Neden mideniz altüst olur? Düşünceler sadece zihinde bile olsa nasıl böylesine fiziksel etkiler yaratabiliyor?

Çünkü fiziksel ve duygusal varoluş programlarını yöneten bilinçaltı, kas sistemimizin de ayarını belirliyor. Kişinin duygusal ruh hali, kasların yapısını doğrudan etkiliyor. Yolda omuzları çökmüş, başı yere eğik, dudakları aşağı sarkmış birini gördüğümüzde onun ruh hali ile ilgili bir fikir ediniyoruz. Mutsuzluğunu bedeni ele veriyor. Ufacık çocuklar bile annelerini mutsuz gördüğünde, bunu anlıyorlar. Duygusal ruh halimiz bedenimizde anında yansıyor.

PiKi sayesinde, bedenin enerji sistemini test edebiliyoruz.

Bir fotoğrafı devasa boyutlarda büyütürseniz ne görürsünüz? Resmi ve renkleri oluşturan noktaların oluşturduğu desenleri. Bizim duygusal enerji desenlerimiz de renkli noktalar gibi bizi oluşturur. Dengesiz enerji desenleri resmin renklerini bulandırır. Enerji desenlerini dengelemek kendi resmimizi netleştirir.

İnançlarımızı değiştirdiğimizde hayatımız değişir.

Bizi sabote eden duygusal birikimlerimiz, resmi bulanık gösteren dengesiz enerji desenlerimizdir. İnançlarımız, kişiliğimizin temelidir. Değerli ya da değersiz, güçlü ya da güçsüz, yeterli ya da yetersiz, güvenli ya da şüpheci, esnek ya da katı, kabul gören ya da dışlanan, bağımsız ya da bağımlı, adil davranılan ya da kurban, sevilen ya da sevilmeyen konumunda olduğumuzu duygusal inançlarımız belirler.

İnançlarımız hayatımızın senaryosunu belirler. Ruh halimiz, ilişkilerimiz, iş performansımız, özsaygımız, fiziksel sağlığımız, hatta dinsel ya da spiritüel bakış açımız inançlarımız tarafından belirlenir. Bizi sabote eden inançlar hayatımızın her boyutunu etkiler.

PiKi workshopları anlatılamaz, yaşanır.

U Y A R I
Kuraldışı Eğitim Danışmanlık tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

 

Katılımcı Görüşleri

EĞİTMENLER: Nil Gün, Saim Koç5taksit

SÜRE: 4 gün

SAAT: 10.00-17.00

WORKSHOP TARİHİ: 10-11-17-18 Mart 2018

WORKSHOP FİYATI: 1600 TL + KDV

09 Mart'a kadar: 1500 TL + KDV

03 Mart'a kadar: 1400 TL + KDV

23 Şubat'a kadar: 1300 TL + KDV


Peşin ödemelerde % 5 indirimden faydalanırsınız.

Workshoplarımızı paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden % 25 indirim, ayrıca Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, diğer anlaşmalı banka kartlarına 9 ay taksit imkânından yararlanırsınız.

Banka Bilgileri;
Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329

Workshoplarımıza katılmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
Tel: 0216 449 98 05