Özsaygı

ÖNCELİKLER LİSTENDE KAÇINCI SIRADASIN  

Yüksek özsaygı, kişinin hem değerli hem yeterli olduğunu hissetmesidir. Sevmeye ve sevilmeye layık olduğunu derinden bilmektir. Hayatın her alanında kendi sorumluluğunu yüzde yüz alabilme gücüdür. Kendinin ve başkalarının içindeki iyiyi ortaya çıkarabilme yetisidir. Özdeğer, özgüven, özfarkındalık, özsaygı, özsevgi ve özsorumluluğun bir arada olmasıdır. Sevebilme ve empatik olabilme yetisidir. Hem alçakgönüllü hem cesur olabilmektir. Hayat boyu gelişime ve yeniliklere açık olmaktır.

Yüksek özsaygı, kendini beğenmişlik değildir. “Başkaları ne düşünür”e göre davranmak değildir. Kendini başkalarından üstün ya da aşağıda görmek değildir. İş hayatındaki başarılarla, ünle, parayla, konumla, unvanla geliştirilemez çünkü dışsal kaynaklı değildir.ozsaygi

0-6 yaş arasında temeli oluşan özsaygımızı bilinçlenerek geliştirebiliriz.

  • ÖZSAYGI, “evet” demek istediğinde “evet”, “hayır” demek istediğinde “hayır” diyebilmektir.
  • ÖZSAYGI, evde tek başına iken aynada gördüğün kişiyi güvenilir bulmak, ona saygı ve sevgi duyarak gülümseyebilmek, bu insan benim dostum diyebilmek, karşı cins olsaydı onu eş olarak seçmeyi arzu edebilmektir.
  • ÖZSAYGI, kendini beğenmişlikten kendini beğenmeye doğru yapılan bir yolculuktur.

Grup dinamiği oyunları ile değerlilik ve yeterlilik duygularınızı geliştireceğiniz bu bireysel gelişim workshopu, derin bir kendi gücünü keşif çalışmasıdır

U Y A R I
Kuraldışı Eğitim Danışmanlık tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

 

Katılımcı Görüşleri

EĞİTMENLER: Nil Gün, Saim Koç

SÜRE: 4 gün

SAAT: 10.00-17.00

WORKSHOP TARİHİ:11-12-18-19 Kasım 2017

WORKSHOP FİYATI: 1600 TL + KDV

10 Kasım'a kadar: 1500 TL + KDV

04 Kasım'a kadar: 1400 TL + KDV

27 Ekim'e kadar: 1300 TL + KDV


Peşin ödemelerde % 5 indirimden faydalanırsınız.

Workshoplarımızı paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden % 25 indirim, ayrıca Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, diğer anlaşmalı banka kartlarına 9 ay taksit imkânından yararlanırsınız.

Banka Bilgileri;
Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329

Workshoplarımıza katılmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
Tel: 0216 449 98 05